Pirkšanas noteikumi

Pirkšanas noteikumi

1. Pirkšanas-pārdošanas līguma nobeigums

1.1. Interneta veikalā "Svaru Pasaule" preces var iegādāties sekojoši Pircēji:

   a) fiziskas personas, kuras ir vecākas par 16 (sešpadsmit) gadiem;

   b) juridiskās personas.

1.2. Pircējs, piekrītot šiem Noteikumiem, apliecina, ka viņam ir tiesības iegādāties Preces minētajā tiešsaistes veikalā. 

1.3. Līgumu starp Pārdevēju un Pircēju uzskata par noslēgtu brīdī, kad Pircējs, noformējot tiešsaistes veikalā grozu ar Precēm, norādot savu vārdu un uzvārdu (ar latīņu burtiem), (uzņēmuma reģistrācijas numuru, nosaukumu un bankas kontu - tikai juridiskām personām), piegādes adresi, precīzu pasta indeksu, izvēloties apmaksas veidu un, iepazīstoties ar šiem Noteikumiem, spiež pogu "Apstiprināt pasūtījumu". Pārdevējs ir tiesīgs sazināties ar Pircēju, izmantojot pasūtījumā norādīto tālruņa numuru vai e-pastu, pamatojoties uz noslēgto līgumu vai, lai atrisinātu radušās neskaidrības par līguma izpildi.

1.4. Pēc tam, kad Pircējs ir izvietojis pasūtījumu, viņš saņems e-pastu, kas apliecina pasūtījuma saņemšanu. Pēc tam, stundas laikā (darba dienās) Pircējs saņems priekšapmaksas rēķinu e-pastā. Pēc samaksas saņemšanas Pārdevējs sāk gatavot pasūtījumu.

1.5. Pārdevējs apstiprina pasūtījumu, nosūtot Pircējam e-pastu un/vai īsziņu uz tālruni, kas apliecina, ka Prece ir nosūtīta Pircējam vai sagatavota izsniegšanai (atkarībā no tā, kāds Preču piegādes veids ticis izvēlēts).

1.6. Katru līgumu (pasūtījumu), ko noslēdz Pircējs un Pārdevējs, reģistrē un saglabā tiešsaistes veikala "Svaru pasaule" datu bāzē.

1.7. Noslēdzot Līgumu, Pircējs piekrīt, ka uz pirkuma brīdī norādīto e-pasta adresi tiktu nosūtīts pasūtījuma elektroniskais rēķins, norādot pirkuma datus. Atbildīgā pārdevēja vārdam un uzvārdam ir tāds pats juridiskais spēks kā fiziskam minētās personas parakstam. Elektroniski sagatavoto rēķinu nosūta pa e-pastu darba dienās ne vēlāk kā 5 (piecu) darba dienu laikā no brīža, kad Pircējs ir paņēmis Preces vai Pārdevējs nodevis Preces kurjeram (ja Preces Pircējam piegādā, izmantojot kurjerdienesta pakalpojumus). Ņemiet vērā, ka elektroniski sagatavots rēķins tiek piestādīts tad, kad Preces tiek nodotas kurjeram vai Prece tiek izsniegta (atkarībā no tā, kāds Preču piegādes veids ir izvēlēts).

1.8. Gadījumā, ja Pārdevējam nav iespēju pārdot Preci, piemēram, saistībā ar to, ka Preces nav noliktavā vai saistībā ar to, ka Prece vairs nav tirdzniecībā, vai saistībā ar kļūdainu cenu, kas norādīta tiešsaistes veikalā, Pārdevējs par to informēs Pircēju pa e-pastu vai citiem komunikācijas līdzekļiem (pa tālruni un/vai īsziņu pa tālruni), un pasūtījums netiks izpildīts. Gadījumā, ja Pircējs jau ir apmaksājis Preci, Pārdevējs atmaksās samaksāto summu 14 kalendāro dienu laikā no brīža, kad Pircējs nosūtīs e-pastu vai vēstuli ar lūgumu par naudas atmaksu.

 Atjaunots: 2021. gada 08. ferbuārī